Відгуки про Мінімаксі

Не чекали, а ми вже їдемо до Вас!

Не чекали, а ми вже їдемо до Вас!

Безкоштовна доставка та занос !Шановні клієнти раді Вам повідомити що "Мінімаксі" завжди робить сервіс краще зручніше та з гарними знижками.Замовили товар отримали доставку та занос і все це безкоштовно !Безкоштовна доставка з підйомом на поверх здійснюється від 8000 тисяч гривень,в порядку черги, в перебігу 10 днів, в термін озвучений диспетчером при прийомі доставки, акція розповсюджується на асортимент товарів з акційних групи"…
Увага ! Шановні клєнти

Увага ! Шановні клєнти

Гарна новина ! Тепер магазин "Dveri & Pol" за новою адресою вул.Європейська, 57.Де Ви зможете придбати в магазині: ДверіПідлогуСантехнікуПлиткуШпалерита багато іншого Завжди тільки якісна продукція та професійне обслуговування.Якщо вибираєте будівельні матеріали то тільки "Мінімаксі". Чекаємо на Вас за адресою вул.Європейська,57 магазин "Центр кераміки".
Зижка -20% на дверні полотна ТМ RODOS

Зижка -20% на дверні полотна ТМ RODOS

Шановні клієнти, Мінімаксі дарує знижку -20% на дверні полотна. На моделі Також діє мега ЗНИЖКА -50%* на виставкові моделі. Чекаємо тебе за адресою: вул.Заводська, 10. *Кількість виставкових моделей обмежена.
День народження RAVAK та знижки до -20%

День народження RAVAK та знижки до -20%

До дня народження RAVAK. Мінімаксі підготували знижку до -20%.Знижка діє на весь асортимент.Поспішайте придбати якісну продукцію з мега знижкою.Чекаємо Вас за адресою: вул.Заводська, 10 , вул, Європейська, 57.
4 роки салон-магазин Dveri & Pol

4 роки салон-магазин Dveri & Pol

Чудова новина для всіх клієнтів !!! Салон-магазин Dveri & Pol 4 роки !!!І саме з ції нагоди підготували для Вас гарні подарунки.400 гривень на установку дверей.При купівлі ламіната підложка у поддарунок. Чекаємо тебе за адресою вул.Європейська, 107 (2-й поверх магазину Антошка).Телефон: (067) 534-71-07, (050) 450-41-07.
Всі результати пошуку