Фасадна обробка штукатуркою «короїд»

Одна з найбільш важливих декоративних робіт – оздоблення фасадів – складається з декількох технологічних етапів. В першу чергу необхідно придбати достатню кількість матеріалів. Для цього важливо правильно розрахувати, скільки штукатурки потрібно для оздоблювальних робіт. Так, штукатурка короїд, що має в своєму складі великі фракції (гранули), витрачається в середньому 2,8 кг на м2. Однак припустимо її витрата і до 3 кг.

Фасадная отделка декоративной штукатуркой

Штукатурка düfa SILOXANE STUCCO з зерном 1,5 мм є готовим продуктом, який можна заколеровать вручну або методом комп’ютерної колеровки.

При виконанні таких видів робіт, вкрай важливо закуповувати штукатурку з однієї виробничої партії – відразу на весь, передбачуваний обсяг робіт. Це дуже важливий момент, оскільки матеріали з різних партій можуть відрізнятися, і штукатурка фасадів може вийти неоднорідною.


Крім цього, багато фахівців по штукатурної обробці перемішують банки штукатурки між собою – для забезпечення рівномірності кольору готового покриття «короїд».


Підготовка поверхні до штукатурки

Перш за все, очищену від забруднень поверхню необхідно заґрунтувати, для цього використовується грунтовка глибокого проникнення düfa Tiefgrund для підстав, що вимагають закріплення або особливо щільних (гіпсові матеріали) або універсальна грунтовка düfa Putzgrund – для підстав, переважно нових, які не мають обсипаються або відшаровуються шарів і залишків старих покриттів.

Основною функцією цих грунтовок є зміцнення поверхні основи зсередини і вирівнювання всмоктуючої здатності поверхні – поверхня надалі буде рівномірно вбирати матеріал наноситься згодом. Це дозволить знизити витрату матеріалу за рахунок досягнення меншою поглинання і забезпечить рівномірність кольору поверхні тобто відсутність плям.

Для цих грунтовок слід використовувати валик, зроблений з фібрового волокна, зібраного в пучки, між якими є достатній простір для забору грунтовки. Наступний етап – нанесення армуючого шару. Армуючий шар складається із спеціального клею і щелочестойкой сітки. Клей слід наносити шпателем з профілем 8 мм. Це дасть хвилясту поверхню для якісного контакту з сіткою.

Фасадная отделка декоративной штукатуркой

Після висихання армуючого шару наноситься адгезійний грунт, який забезпечить надалі хороше зчеплення штукатурки з поверхнею фасаду. Для цього етапу використовуйте адгезійний кварцовий грунт düfa Kontakt-Quarzgrund, рівномірно нанесений на поверхню. Одним з переваг грунту Kontakt-Quarzgrund є те, що його також можна колеровать в колір фінішного покриття, тобто штукатурки «короїд» в нашому випадку.

На практиці це забезпечить поверхні підготовлений фоновий відтінок тому грунт має реально криє характер. Вбирає матова поверхня висохлого грунту приймає в себе додатково пігмент з нанесеною пізніше основний декоративної штукатурки, посилюючи її покриваність і рівномірність відтінку фасаду. Фасад виходить ідеально рівномірного кольору.


Інша функція грунту dufa Kontakt-Quarzgrund – забезпечення правильної рівномірної структури борозенок. Кварцовий наповнювач грунту при затирання штукатурки змушує великі зерна з її складу обертатися і утворювати борозенки красивою контрольованої форми, утворювати фактуру типу «короїд». Тому використання такого грунту особливо важливо.

Как штукатурить фасад

Як штукатурити фасад Розглянемо, як наносити короїд правильно. З інструментів знадобляться кілька шпателів і терок різного розміру. Головна особливість нанесення декоративної штукатурки в тому, що можна отримати різний малюнок, просто міняючи напрямок руху інструментів – колами, хвилями, хаотично, хрест-навхрест.

Фасадная отделка декоративной штукатуркой

Матеріал силоксанова штукатурка має здатність виводити зайву вологу зсередини приміщення і не пропускає атмосферні опади за рахунок наявності силоксан в складі. Крім того, фасад покритий такою силоксановой штукатуркою менше схильний до забруднення тому силоксан забезпечує йому так званий ефект «самоочищення» – дощові краплі скочуються по поверхні не всмоктуючись в неї і забирають накопичилася на фасаді пил з собою.

Фасадная отделка декоративной штукатуркой

Ще однією перевагою силоксановой штукатурки SILOXANE STUCCO є наявність фіброволокна в складі. Фіброволокно надає штукатурці додаткову міцність і еластичність, перешкоджаючи утворенню тріщин.

Тисни тут та обирай фарбу

Мищенко Сергей
Коментарів немає
Категорії:
Ремонт власноруч
Поділитися
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку