ДАРУЄМО 250’000 грн.

Купуйте товари та вигравайте гроші на ремонт !

Шановний клієнт! Мінімаксі святкує 25 років разом з Вами і саме тому ми вирішили ПОДАРУВАТИ 250’000 гривень нашим клієнтам!

Ви скажете – ХОЧУ! Як отримати ? Все просто і як завжди вигідно: будуйте або робіть ремонт разом з Мінімаксі – купуйте матеріали в період з 01.06.20 по 26.07.20 в одному з наших магазинів та приймайте участь у розіграші ПОДАРУНКОВИХ СЕРТИФІКАТІВ на матеріали для ремонту та будівництва:

1. Вигравайте головний сертифікат на ремонт на суму 25’000, 10’000 та 5’000 гривень – для цього достатньо здійснити покупку на 5000 гривень або більше, зареєструвати анкету учасника акції в одному з магазинів мережі Мінімаксі і стати учасником розіграшу головного призу 27.07.2020 року.

2. Вигравайте щотижня сертифікат на ремонт на суму 2’500 гривень – для цього достатньо здійснити покупку на 3000 гривень або більше, зареєструвати анкету учасника акції в одному з магазинів мережі Мінімаксі і стати учасником щотижневого розіграшу.

3. Даруємо щоразу 100 гривень – для цього достатньо здійснити покупку на 1000 гривень або більше і отримати від касира сертифікат на 100 гривень

А ще ми з радістю даруємо на ремонт та будівництво багато багато знижок на велику кількість товарів з нашого величезного асортименту.

Слідкуйте за нашими публікаціями у соціальних мережах. Підписуйтесь на наші офіційні сторінки “Мінімаксі” в соціальній мережі Instagram та Facebook.

– Instagram: https://www.instagram.com/minimaxi_poltava/ 

– Facebook: https://www.facebook.com/minimaxico/

Офіційні правила та умови акції “25 років разом” та умови проведення розіграшу призів

БАЖАЄМО ВДАЛИХ ПОКУПОК!

minimaxi Admin
8 коментарів
Категорії:
Акції, Новини
Поділитися
Відгуки
 • Василь
  Василь

  Дякую магазину за кваліфікованих продавців і вчасну доставку по області. Все швидко і якісно!

  • Мищенко Сергей
   Мищенко Сергей

   Вітаємо, ми надіслали Вам відповідь на вказаний Email. Дякуємо за відгук!

 • Александр
  Александр

  Хочу отметить роботу менеджера Александра Ерёменко это профисионал своего дела , быстрое оформление заказов как в онлайн так и на месте все четко и грамотно ,это очень экономит время клиента . Большое спасибо Саня.

  • minimaxi Admin
   minimaxi Admin

   Олександр, дякуємо за чудовий відгук!

 • Александр
  Александр

  Особое внимание хочу отметить роботу менеджера Александра Ефремова профи своего дела. Оперативое оформление заказов экономит очень время клиента . Большое спасибо за роботу.

  • minimaxi Admin
   minimaxi Admin

   Олександр, дякуємо за чудовий відгук!

 • Александр
  Александр

  Работать с профисионалами как ваши ребята это просто класс

  • minimaxi Admin
   minimaxi Admin

   Олександр, дякуємо за чудовий відгук!

Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку