Знижки на сантехніку RAVAK – 20 %! Тільки в МініМаксі!! ПОСПІШАЙТЕ…

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!

Для Вашої зручності в магазинах МІНІМАКСІ  діють два варіанти

 БЕЗКОШТОВНОЇ АКЦІЙНОЇ ДОСТАВКИ придбаного Вами товару:

  • 1-й ВАРІАНТ  доставка до під’їзду , якщо Ви придбали товар на загальну суму від 3999 грн. (по місту) .
  • 2-й ВАРІАНТ  доставка з занесенням на поверх виключно керамічної плитки, сантехніки, дверей, ламінованої підлоги, лінолеуму, шпалер  та комплектуючих до перелічених товарів на загальну суму від 5999  грн.

 1. АКЦІЙНА БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ДО ПІД’ЇЗДУ/ВХОДУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ, якщо Ви купуєте товар на загальну суму від 3999  грн.   (а саме, протягом 10 діб, в термін, озвучений нашим СПЕЦІАЛІСТОМ та погоджений КЛІЄНТОМ під час реєстрації заявки на доставку нашим СПЕЦІАЛІСТОМ).

Безкоштовна доставка не передбачає вивантаження товару з автомобіля ВОДІЄМ.

ВОДІЙ під час вивантаження товару знаходиться в кузові автомобіля і подає ручну поклажу вагою до 16 кг.

2. БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ІЗ ЗАНЕСЕННЯМ НА ПОВЕРХ здійснюється , якщо Ви купуєте товар на суму від 5999 грн., акційного товару (а саме, в порядку черги протягом 10 діб, в  запланований  та погоджений день та час з КЛІЄНТОМ, під час реєстрації заявки на доставку нашим СПЕЦІАЛІСТОМ).

Разом із зазначеними акційними групами товарів доставляється БЕЗКОШТОВНО й інший придбаний товар, однак на поверх заноситься тільки керамічна плитка, сантехніка, двері, ламінована підлога, лінолеум та шпалери , в тому числі комплектуючі до перелічених товарів. Решта вантажу вивантажується з автомобіля співробітниками служби доставки біля автомобіля.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ:

Увага! Послуга по занесенню не може бути виконана при недотриманні можливості під’їзду автомобіля до місця розвантаження на відстань до 3-х метрів від входу.  

Точний час прибуття автомобіля повідомляє ВОДІЙ по телефону в день доставки за 30 хвилин!

Дзвоніть! Більш детальна інформація за номерами: 050 308 48 02, 067 553 44 46, вул. Заводська, 10 та 050 327 87 95, 067 553 23 03.

Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку