5 переваг змішувача з термостатом: на що звернути увагу при виборі?

Кожен з нас під час прийняття душу стикався з неприємним відчуттям, коли вода стає дуже холодною або гарячою. Від таких неприємних сюрпризів вас позбавить змішувач з термостатом, який дозволяє підтримувати комфортну температуру води на заданому рівні.

Як влаштований термостатичний змішувач?

Зазвичай термостатичні змішувачі складаються з:
▪️шкали, за допомогою якої налаштовується потрібна температура води;
▪️обмежувача, який блокує підвищення температури води;
▪️терморегулятора, який відповідає за змішування гарячої та холодної води в потрібній пропорції;
▪️регулятора напору, який контролює потік води.

При налаштуванні змішувача встановлюється температура води та регулюється напір. Кожного разу відкриваючи кран, ви отримуєте воду комфортної температури.

Які бувають види термостатичних змішувачів?

✔️Механічні змішувачі
Корпус механічного термостатичного змішувача оснащений кількома регуляторами у вигляді вентилів або рукояток. Зазвичай одним встановлюється температура, а інший регулює напір води. Така конструкція забезпечує надійність та довговічність змішувача, а також має мінімалістичний дизайн.

✔️Електронні змішувачі
На таких моделях управління здійснюється на дисплеї, де задаються потрібні показники. Панель управління може мати кнопки або сенсор, працювати від батарейок або мережі.

Переваги та особливості термостатичних змішувачів

✔️комфорт
Змішувач з термостатом позбавить вас необхідності постійно налаштовувати душ до потрібної температури.

✔️економічність
Температура та рівень напору води встановлюється заздалегідь.Таким чином ви зможете уникнути зайвої витрати гарячої води та заощадити на оплаті за водопостачання та електрику.

✔️безпека
Змішувач з термостатом підтримують задані вами температуру і тиск води, тому ви не відчуєте такі неприємності, як різкий потік гарячої або крижаної води.

✔️дизайн
Термостатичні змішувачі виготовляються з високоміцних матеріалів різного дизайну та форми. Будуть виглядати лаконічно та сучасно в інтер’єрі ванної кімнати будь-якого стилю.

Встановивши змішувач з термостатом у своїй ванній кімнаті ви будете відчувати лише задоволення при його використанні. Він забезпечить повну безпеку та завжди комфортну для вас температуру води.

Магазин Мінімаксі пропонує своїм клієнтам широкий асортимент змішувачів з термостатом від найвідоміших виробників за приємними цінами.

Нікіфорова Карина
Коментарів немає
Категорії:
Ремонт власноруч
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку