Про нас

Ми розуміємо про що мріють клієнти.

“Мінімаксі” – ми підприємство з величезним досвідом в будівельних матеріалах. Ми є одним з небагатьох приватних підприємств, що має власну історію успіху і ми горді, що не тільки не втратили ентузіазм, а навпаки постійно збільшуємо свої потужності!

“Мінімаксі” – одне з найбільших підприємств по постачанню і прямим продажам будівельних матеріалів в Полтаві і Полтавській області. Наша історія налічує більше 20 років наполегливої праці, розвитку, оптимізації і покращень. Результатам нашого успіху і наших досягнень ми насамперед завдячуємо нашим добрим і партнерським взаємовідносинам з клієнтами і нашому професійному персоналу, що готовий завжди допомагати клієнту.

Ми підприємство яке є багаторазовим переможцем в номінації “Лідер року” в 2018, 2016, 2014, 2011, 2010 р. р. Це нагорода — не просто визнання високого економічного і соціального статусу підприємства на загальнодержавному рівні. Це символ успішності й лідерства в галузі, грант за видатні досягнення в управлінні підприємством, соціальну активність, відкритість перед державою і чесні партнерські стосунки.

Ми не тільки надаємо послуги через інтернет-магазин: –

здійснюємо доставку замовленого по телефону товару та зразків без виїзду до магазину,

здійснюємо роздрібні і оптові поставки товарів на об’єкт замовника,

доставляємо і заносимо товари в квартиру/будинок*,

самостійно завантажуємо товари в автомобіль клієнта,

здійснюємо пошук і поставку товару під індивідуальне замовлення за найвибагливішими смаками клієнта.

Разом ми змінюємось на краще!

.

Всі результати пошуку