Доставка Мінімаксі – купуйте, ми доставляємо!

1. Адресна доставка по Полтаві 2. Адресна доставка по Полтавській області 3. Доставка у відділення “Нова Пошта” вашого міста 4. Самовивіз
1. Адресна доставка по Полтаві.
Для Вашої зручності ми здійснюємо силами власного автопарку адресну доставку по місту Полтава. Доставка в залежності від суми покупки може бути платною або безплатною. Безплатна доставка можлива за умови:
  1. безкоштовно від суми покупки на 6000грн або більше; При оформленні замовлення з 8:00 до 12:00 доставка можлива з 14:00 цього ж дня або у наступний. При оформленні замовлення з 12:00 до 19:00 доставка можлива з 08:00 наступного дня.  Для оформлення замовлення Вам потрібно назвати адресу за якою необхідно доставити товар, №під’їзду, №телефону, ім’я контактної особи, що виконуватиме приймання товару.
  2. безкоштовно з занесення товару у оселю від 8000грн або більше на товарні групи:сантехніка; двері; ламінована підлога; керамічна плитка. Доставка може бути виконана у термін від 3 до 10 днів. При оформленні замовлення до Вас зателефонує менеджер для узгодження дати і часу доставки товару до вашої оселі. Для оформлення замовлення Вам потрібно назвати адресу за якою необхідно доставити товар, №під’їзду, №поверху, №квартири, №телефону, ім’я контактної особи, що виконуватиме приймання товару.
 1. Адресна доставка по Полтавській області.
  Для Вашої зручності ми здійснюємо силами власного автопарку адресну доставку по Полтавській області. Доставка платна. При оформленні замовлення з 8:00 до 19:00 доставка можлива з наступного дня. При оформленні замовлення до Вас зателефонує менеджер для узгодження дати і часу доставки товару. Для оформлення замовлення Вам потрібно назвати адресу за якою необхідно доставити товар, №телефону, ім’я контактної особи, що виконуватиме приймання товару.
 2. Ви можете отримати своє замовлення в одному з відділень транспортної компанії «Нова пошта». Графіки роботи відділень і адреси Ви знайдете на сайтах novaposhta.ua. Вартість доставки складає від 0грн і залежить від ваги, габаритних розмірів товару. Точну вартість Ви можете побачити, оформивши замовлення та вибравши місто, куди необхідно здійснити доставку. Доставка товару з габаритними розмірами більше 3 метрів узгоджується індивідуально. Час доставки займає від 1 до 3 робочих днів з моменту відвантаження. Доставка тарифікується за загальною вагою замовлення.
 3. Самовивіз.
  1. Ви можете забрати своє замовлення ( за умови наявності достатньої кількості товару на головному складі) в одному з наших магазинів з обслуговування покупців. Товар на Ваше замовлення буде доставлений  до видачі впродовж наступного дня.
  2. Ви можете забрати своє замовлення на головному складі за адресою м.Полтава, вул.Заводська,10. Товар на Ваше замовлення завжди готовий до видачі і буде завантежений у ваше авто силами спеціалістів нашого складу.

Всі результати пошуку